poniedziałek, 6 lipca 2015

Warsztaty "Wody i koktajle dla zdrowia i urody"Warsztaty „Wody i koktajle dla zdrowia i urody”- już za nami. Wraz z Marleną z Kuchni Marlenity dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za przybycie, udział i dobrą zabawę. Zwłaszcza, że upał był ogromnyJ Mam nadzieję, że udział w naszych warsztatach był dla Was inspirujący. Były to nasze pierwsze warsztaty w ogóle w roli prowadzących i pierwsze warsztaty prowadzone wspólnie, więc trochę stresu i obaw było wcześniej (teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnychJ)

Warsztaty „Wody i koktajle dla zdrowia i urody” odbyły się z sobotę 4 lipca o godzinie 16.00 na Moście Kultury w Lublinie


Po przywitaniu uczestników, przystąpiliśmy do twórczej, kulinarnej zabawy.Jak widać poniżej, przy "pichceniu" bawiliśmy się znakomicie Dopieściliśmy smakowo, a także wizualnie owoce naszej pracy.W sumie przygotowaliśmy 10 wód i koktajli korzystnych dla zdrowia i urody.
Jeszcze raz bardzo serdecznie i smacznie dziękuję wszystkim za udział oraz twórczą zabawę. Do zobaczeniaJDziękuję również Marlenie za bardzo dobrą i miłą współpracę oraz organizację warsztatów „Wody i koktajle dla zdrowia i urody”. Mam nadzieję, że to nasze pierwsze, ale nie ostatnie wspólnie prowadzone warsztaty kulinarneJ1 komentarz:

  1. Brawo! Na warsztatach nie byłam, ale bardzo interesuje mnie tematyka, którą podjęłyście. Sama przygotowuję bez przerwy ciągle nowe wody w różnych smakach. Super, że zorganizowałyście takie warsztaty i pokazałyście ludziom, samemu można również w prosty i niedrogi sposób przygotować zdrową i smaczną wodę bez dodatku tony cukru i innych dodatków chemicznych czy barwników. Brawo dziewczyny. Wasze wody wyglądały zachęcająco, a koktajle przepysznie. Kiedy druga edycja? Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...