piątek, 8 maja 2015

BLOGOTOK-relacjaW ostatnią kwietniową sobotę uczestniczyłam w 3 edycji BLOGOTOK-u
Wraz z Edytą z Pasji Smaku wyruszyłyśmy z Lublina raniutko, by zdążyć do Kielc na czas.


Fot. Edyta Kondrat http://www.pasjasmaku.com

Pogoda dopisywała, niewielki, sobotni ruch drogowy, więc dotarłyśmy dosyć szybko do celu. Po rejestracji miałyśmy sporo czas by poznawać i rozmawiać z innymi, przybyłymi blogerami. Prowadzącymi blogi o różnorodnej, nie tylko kulinarnej tematyce.


Blogerzy postanowili tez pomóc zwierzakom:


Główna część imprezy rozpoczynała się o godz.10.00. Po krótkim przywitaniu zaczęły się poszczególne prelekcje. W sumie było ich 8, w międzyczasie 2 przerwy i konkursy (w jednym nawet udało mi się wygraćJJJ). 


Wystąpienia ciekawe dotyczyły tzw. social mediów i jak je wykorzystać przy prowadzeniu bloga. 


Mi najbardziej podobała się prezentacja Magdaleny Mirkowicz mypinkplum.pl ), która mówiła o szacie graficznej. Na co należy zwrócić szczególną uwagę. Wiele z tych informacji na pewno wykorzystam.

Fot. Patryk Ptak

Po jej wystąpieniu udaliśmy się na przerwę obiadową. Wygłodniałych (po najwyżej małym śniadaniu) blogerów było sporo, a jedzenia niestety nie za dużo. Jedzenie smaczne, kolorowe i różnorodne tylko żołądki puste.Po zbyt lekkim posiłku, korzystając z przerwy udaliśmy się (Edyta, Paulina, Filip i ja) na kielecki deptak, by tam dobić się burgerami i napić się kawy. Spóźnieni, ale za to z pełnymi brzuchami dotarliśmy ponownie na salę plenarną.Po zakończeniu jeszcze zdjęcia na ściance i powrót do domu L (inne obowiązki nie pozwalały nam na pozostanie na After Party, ani na następny dzień)

Fot. Paulina Urbańczyk http://www.mojapasjasmaku.pl/


BLOGOTOK- impreza udana, dużo poznanych osób, chętnie jeszcze raz pojadę. Może drobne szczegóły będą dopracowaneJ


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...